W dniu 19 marca 2026 r. odbyło się przedstawienie w ramach Dnia Kultury Ukraińskiej.
Podczas wydarzenia uczniowie naszej szkoły zachęcali zebranych do zdrowego trybu życia. Można było usłyszeć wiersze oraz piosenki po polsku i po ukraińsku. Widzowie mogli też podziwiać taniec uczniów, a także stroje narodowe Ukrainy. Dziękujemy wszystkim aktorom za piękny występ, zaś gościom za przybycie.
Serdecznie wyrazy wdzięczności kierujemy też do osób, które włączyły się w przygotowania: pani Iwony Bednik-Szymańskiej, pani Justyny Bączkowskiej i pana Wojciecha Peryta.
Ewa Żaczek
Elżbieta Rzeczkowska






