Pan Dyrektor z ogromnym ołówkiem z papieru, kolor niebieski
W dniu 17 kwietnia 2023 r. w naszej szkole odbyło się przyjęcie Uczniów Klas Pierwszych w poczet czytelników szkolnej biblioteki. Uroczystego Pasowania na Czytelnika dokonał Pan Dyrektor Andrzej Tomczyk i Panie Wychowawczynie: Iwona Plewińska, Ewa Guga, Alicja Rutkowska.
Ten ważny moment poprzedził występ artystyczny Uczniów z klas 1-8 i przyrzeczenie Pierwszoklasistów.
Dziękuję Paniom: Ewie Żaczek, Justynie Samuś za oprawę muzyczną, Pani Iwonie Bednik-Szymańskiej za dekoracje, Panu Wojtkowi Perytowi za przygotowanie miejsc siedzących, Paniom Wychowawczyniom i Rodzicom.
Serdeczne słowa wdzięczności kieruję w kierunku Uczniów, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w tę Uroczystość.
Zapraszam do odwiedzania naszej biblioteki.
Życzę Pierwszoklasistom, aby stali się Wiernymi Przyjaciółmi Książek i poświęcali codziennie czas na ich czytanie.

Elżbieta Rzeczkowska