„W karnawale, w karnawale,
same bale…”
12 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-3.
Zaprosiliśmy również dzieci i wychowawców z przedszkola nr 17. Bal rozpoczął się od powitania wszystkich przez panią wicedyrektor Lucynę Stępień, po czym ruszyliśmy wspólnym korowodem do zabawy. Dzieci pięknie tańczyły przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek z repertuaru dziecięcego i klasycznego.
Młodzież z klas 4-8 wspaniale inspirowała dzieci do wspólnej zabawy.
Były też konkurencje zręcznościowe i konkursy. Dekoracja jak i pomysłowe oraz wielobarwne stroje uczestników dopełniały atmosferę karnawałowej zabawy.
Wszyscy uczestnicy balu pokazali, jak można pięknie bawić się podczas zabawy karnawałowej.
Kolejny bal już za rok.
Zdjęcia w oryginalnym rozmiarze można pobrać klikając tu






