Dzieci trzymają wieniec z kwiatów, są odwrócone tyłem, za nimi widzowie

„W karnawale, w karnawale,
same bale…”
12 lutego w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas 0-3.

Zaprosiliśmy również dzieci i wychowawców z przedszkola nr 17. Bal rozpoczął się od powitania wszystkich przez panią wicedyrektor Lucynę Stępień, po czym ruszyliśmy wspólnym korowodem do zabawy. Dzieci pięknie tańczyły przy dźwiękach znanych i lubianych piosenek z repertuaru dziecięcego i klasycznego.
Młodzież z klas 4-8 wspaniale inspirowała dzieci do wspólnej zabawy.
Były też konkurencje zręcznościowe i konkursy. Dekoracja jak i pomysłowe oraz wielobarwne stroje uczestników  dopełniały atmosferę karnawałowej zabawy.
Wszyscy uczestnicy balu pokazali, jak można pięknie bawić się podczas zabawy karnawałowej.
Kolejny bal już za rok.
Zdjęcia w oryginalnym rozmiarze można pobrać klikając tu

 Uczniowie w strojach karnawałowych wraz z wychowawcami w sali gimnastycznej

Zdjęcia w galerii.