Sport

Sport jest sam w sobie piękny, niczego nie trzeba dodawać.
                                                               (Bohdan Tomaszewski)
 Zgromadzonych gości powitał gospodarz imprezy, dyrektor PSP nr 33 -  pan Andrzej Tomczyk. W związku, iż realizacją zawodów w ramach Radomskiej Olimpiady Młodzieży zajmuje się Szkolny Związek Sportowy w Radomiu, podsumowania minionej edycji dokonał jego prezes - pan Jarosław Ludwiński.
 Medaliści i laureaci odebrali z rąk Prezydenta Miasta Radomia, pana Radosława Witkowskiego, Wiceprezydenta Miasta Radomia, pana Konrada Frysztaka, Dyrektora Wydziału Edukacji, pani Anny Ostrowskiej oraz Kierownika Biura Sportu i Turystyki, pana Mirosława Palucha puchary, dyplomy i nagrody.
 Uroczystość wzbogacił program artystyczny koła teatralnego 33 bliżej sceny oraz chóru szkolnego Wesołe nutki. Gościnnie wystąpił zaprzyjaźniony z nami Zespół Akrobatyczny Pajęczarki, którego trenerem jest pani Anna Stawczyk. Wśród gimnastyczek z Młodzieżowego Domu Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu mogliśmy podziwiać absolwentkę naszej szkoły - Martynę Antos (zdobywczynię I miejsca na Mistrzostwach Polski Duety Duże) oraz Anię Kiragę, ucz. klasy 5a (zdobywczynię V miejsca na Mistrzostwach Polski). Słowa uznania za swobodę sceniczną usłyszeli też szkolni konferansjerzy: Ola Pańczak z klasy 7d oraz Adam Glita i Janek Wojcieszek z klasy 7a.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Cieszymy się, że mogliśmy gościć Państwa  w naszej szkole i życzymy dalszych sukcesów.

Zdjęcia w galerii.

Artykuł - kliknij tu.

Prezentacja - kliknij tu.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62

Deklaracja dostępności - kliknij tu