Biblioteka

W ramach projektu Czytelnicze domino w Publicznej Szkole Podstawowej nr 33 w Radomiu została przeprowadzona niecodzienna akcja: „Noc czytelnicza”.

Zajęcia odbyły się w godzinach 19.00 – 22.00, a uczestniczyły w nich chętne dzieci z klas IV – VI. Wszyscy uczniowie biorący udział w „Nocy czytelniczej” były poprzebierane w stroje postaci baśniowych (klasy IV), mitologiczne (klasy V), oraz stroje postaci z książek fantasy (klasy VI). Zajęcia rozpoczęły się o godzinie 19.00 od prezentacji przebrań. Następnie zostały odczytane opowiadania pt. „Książka, którą polecam” autorstwa uczniów naszej szkoły. O godzinie 20.00 dzieci zostały zaproszone na kolację, na której czekała na nie wspaniała niespodzianka w postaci pizzy, przygotowanej przez organizatorów.  Po kolacji uczniowie przystąpili do dalszej zabawy. Zostały wykonane przepiękne kolaże promujące czytelnictwo. Dzieci oglądały również fragmenty filmów będących ekranizacjami lektur szkolnych. Zadaniem wszystkich obecnych było odgadnięcie tytułu zekranizowanej książki oraz jej autora. Po wszystkich emocjonujących zadaniach przyszedł czas na zasłużony odpoczynek przy muzyce relaksacyjnej. O godzinie 22.00 nadszedł czas na zakończenie imprezy. Zabawa była wspaniała.

 

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62

Deklaracja dostępności - kliknij tu