To właśnie tego wieczoru, od bardzo wielu już lat i wieków zło ze wstydu umiera, gdy Bóg rodzi się w człowieku.

 

Hej kolęda, kolęda, hej kolędy to czas…

 

                    Rodzinne Kolędowanie w 33 

        w ramach Drugiego Szkolnego Kolędowania 33.

 

Dzięki Państwa zaangażowaniu możemy wspólnie poczuć nastrój Świąt Bożego Narodzenia i uczestniczyć zdalnie w Drugim Szkolnym Kolędowaniu 33.

 

Dziękujemy uczniom i ich rodzinom, nauczycielom, członkom Szkolnego Koła Teatralnego 33 bliżej sceny za imponującą ilość nagrań: kolęd, poezji i życzeń oraz zdjęć zaprojektowanych kart bożonarodzeniowych. Zgromadzony materiał pozwolił zmontować film pełnometrażowy, który jest dowodem, że nawet w tych trudnych czasach pandemii potrafimy być osobno, a jednak razem.

 

Słowa uznania oraz podziękowań składam też uczniowi, którego nie widać i nie słychać, a bez którego film by nie powstał, Antkowi z klasy 7d - dziękuję za montaż i opracowanie techniczne.

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania koncertu kolęd, pastorałek i piosenek na ten świąteczny czas oraz oczywiście do wspólnego kolędowania.

Edyta Okomska

 

Całym sercem dziękuję za tak szeroki odzew społeczności szkolnej, zwłaszcza młodym artystom, którzy wprowadzili nas w bożonarodzeniowy nastrój, dziękuję za piękne występy. Realizatorom projektu Rodzinne Kolędowanie w 33, dziękuję za zdalną aktywność oraz czynny udział w tej pięknej artystycznej oprawie ku czci Narodzenia Pana.

Dyrektor PSP nr 33 Andrzej Tomczyk

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62

Deklaracja dostępności - kliknij tu