Pluszowy Miś - ulubieniec dzieci, powiernik wielu sekretów obchodzi swoje święto co roku 25 listopada. Z tej okazji dzieci z klasy 2b i 2c przygotowały dla swoich misiów laurki i życzenia.

 

Specjalnym podarunkiem dla Misia było piękne przeczytanie przez dzieci życzeń, wierszy, ciekawostek o Święcie Pluszowego Misia oraz fragmentów książek, które dzieci chciały polecić Misiowi oraz kolegom i koleżankom do czytania w jesienne oraz zimowe dni.

 

Dzień Pluszowego Misia w świetlicy

 

Z okazji Dnia Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej odbyło się "Misiowe spotkanie przy miodku", w którym uczestniczyli wszyscy miłośnicy Pluszowego Misia z PSP nr 33. Tego dnia świętowaliśmy urodziny Pluszowego Misia.
Dzieci z oddziału "0"przyszły na spotkanie ze swoimi misiami. Z uczuciem o nich opowiadały, tuląc je

w ramionach. Z zaciekawieniem wysłuchały historii powstania tej zabawki.
Z okazji urodzin dzieci przygotowały pod kierunkiem wychowawców świetlicy piękną laurkę, ułożyły życzenia, które do laurki wpisała pani wicedyrektor Lucyna Stępień. Potem zaśpiewały jesienna piosenkę. I wtedy...

w świetlicy pojawił się Pluszowy Miś! Wyszedł ze swej gawry, zwabiony piosenka zaśpiewana przez dzieci. Ileż było radości, pytań i rozmów z Gościem!
Okazało się, że Miś jeszcze nie zapadł w sen, a w czasie jesiennych wieczorów lubi sobie poczytać książki. Jedną z nich przyniósł ze sobą i przeczytał dzieciom. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały fragmentu książki Janiny Porazińskiej "Pamiętnik Czarnego Noska". Później dzieci zaśpiewały i zatańczyły dla Misia.
Spotkanie zakończyło się wielkim lasowaniem-Mis zaprosił wszystkich na małe co nieco.

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62

Deklaracja dostępności - kliknij tu