Wrzesień w świetlicy minął w ciepłej i miłej atmosferze. Cieszymy się, że po tak długiej rozłące znów mogliśmy się wszyscy spotkać w murach naszej szkoły.

 

Podczas pierwszych spotkań powracaliśmy do letnich wspomnień i wakacyjnych przeżyć. Rozwijaliśmy relacje koleżeńskie i uczyliśmy się współpracy. Przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego spędzania czasu w świetlicy, w szkole, w drodze do szkoły. Rozmawialiśmy o bezpiecznym korzystaniu ze szkolnego boiska i placu zabaw.

 

Słoneczna aura i ciepło sprawiły, że mogliśmy spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu, bawiąc się w berka, skacząc na skakankach, grając w piłkę czy malując chodniki kolorową kredą! Bardzo chętnie rozwijaliśmy twórczą aktywność.

 

Dzięki naszemu zaangażowaniu w różnorodne prace plastyczne, naszą świetlicę zdobią m.in. kolorowe drzewa, jeżyki, wiewiórki, warzywa i owoce, przestrzenne znaki drogowe czy barwne parasolki i liście wiszące pod sufitem.

 

Są wśród nas uczniowie, którzy cenią sobie czas wolny po powrocie do domu. Z tego powodu często korzystają z okazji, aby prace domowe zrobić w świetlicy, a w razie trudności zawsze mogą liczyć na wsparcie opiekujących się nami nauczycieli.

 

Z końcem miesiąca sadziliśmy razem drzewa na szkolnym placu i obdarowaliśmy naszych świetlicowych kolegów słodkościami z okazji Dnia Chłopaka. Tak więc, nawet pomimo jesiennej słoty i pochmurnych ostatnio dni, dobry humor i energia nas nie opuszczają, bo w świetlicy po prostu nie można się nudzić!

Zdjęcia w galerii.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62

Deklaracja dostępności - kliknij tu