Pomaganie jest takie proste!
I właśnie radość, którą daje pomaganie cierpiącym, jest Mocą,
która ich leczy. (Dorota Terakowska)


Drodzy Państwo,

 

Już po raz jedenasty uczniowie naszej szkoły biorą udział w akcji, która ma na celu niesienie pomocy kolegom i koleżankom potrzebującym wsparcia – w XI edycji Uczeń-uczniowi. Wyrabiają w ten sposób nawyk dzielenia się z innymi i niesienia pomocy. Tegoroczna edycja z przyczyn zrozumiałych nie może zachować dotychczasowej formuły (zbierania przyborów szkolnych i dzielenia się nimi z potrzebującymi takiej pomocy uczniami).

 

W tym roku pragniemy zwrócić się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe dla ucznia naszej szkoły, który od dwóch miesięcy jest pacjentem Kliniki Onkologicznej Instytutu POMNIK – CENTRUM ZDROWIA DZIECKA w Warszawie. Szpital staje się dla niego drugim domem, gdyż leczenie choroby nowotworowej może trwać bardzo długo… Jest bardzo dzielny i marzy o szybkim powrocie do swojej szkoły, klasy i przyjaciół. Dlatego chcemy go wesprzeć i sprawić mu radość.

 

Wrzesień jest na świecie obchodzony jako miesiąc świadomości nowotworów dziecięcych. Podejmijmy wyzwanie! Zróbmy coś niezwykłego, a jednak prostego dla naszego kolegi chorego na raka. Załóżmy w 33 skarbonkę na jego leczenie!

 

Zbiórka odbędzie się w dniach 7.09 do 21.09 i przeprowadzona będzie przez wychowawców klas podczas lekcji wychowawczych (w klasach 1-3 wychowawcy zdecydują w których dniach).

 

Wszystkich ludzi o dobrym i wielkim sercu zachęcamy do udziału w tegorocznej akcji, jednocześnie dziękując za udział w poprzednich.

 

organizatorki: Agata Kwiecień-Żyła, Renata Pierzchalska, Edyta Okomska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62

Deklaracja dostępności - kliknij tu