Rozstrzygnięcie klasowego konkursu plastycznego "Nasza Szkoła w przyszłości"

I miejsce - Amelia Wasil
II miejsce - Julia Taboła
III miejsce - Aleksandra Sochaczewska
Wyróżnienie: Nina Maksym, Zofia Winiarska, Alan Skrzek

Miło nam poinformować, że Zofia Gluza z kl. 1a otrzymała wyróżnienie
w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Karta ze Świąt i Zabawka Choinkowa" organizowanym przez DK Borki.

Gratulujemy!

Dzieci biorące udział w konkursie siedzące po turecku, wśród nich stoją nagrodzone z dyplomami, wychowawczyni, pani wicedyrektor i pani Bednik-Szymańska z nimi, w tle tablica, na niebieskim tle powieszone prace plastyczne dzieci, z lewej strony okno, za oknem widać budynek, ściana za niebieską tablicą z pracami dzieci - pomarańczowa.