W dniu 25 września 2021r. w PSP nr 33

w Radomiu odbył się VI Ogólnopolski Memoriał im. Danuty Fryszkowskiej w piłce siatkowej dziewcząt w kat. młodziczka ku pamięci trenerki i nauczycielki naszej szkoły.

W turnieju brało udział 6 zespołów. Zwycięzcą została drużyna MKS Gala Skarżysko- Kamienna, która w spotkaniu finałowym pokonała RAS Szydłowiec.

W meczu o 3 miejsce siatkarki Akademii 33 Radom uległy ekipie SMS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.
Na miejscu piątym po zwycięstwie nad UKS Ruda w Rudzie Wielkiej sklasyfikowany został zespół UKS Gepard Wierzbica.
Najlepszą zawodniczką Memoriału została Weronika Osóbka - siatkarka MKS Gala Skarżysko- Kamienna.
Szczególne podziękowania dla:

Pana Dyrektora Andrzeja Tomczyka za udostępnienie hali oraz ufundowanie pucharów i medali, Pani Dyrektor Lucyny Stępień za uroczyste otwarcie Memoriału i wręczenie nagród.

Dziękuję: trenerom, zawodniczkom, sędziom zawodów, rodzicom uczennic naszej szkoły za przygotowanie poczęstunku, pizzerii Alternatywa, kierowcom za bezpieczny transport uczestników zawodów.