W środę 11 lutego w naszej szkole gościliśmy zespół Ajaxu Radom.
Była to kolejna możliwość doskonalenia umiejętności gry w piłkę nożną.


W środę 11 lutego w naszej szkole gościliśmy zespół Ajaxu Radom.
Była to kolejna możliwość doskonalenia umiejętności gry w piłkę nożną.

