Cheerleaderki z Panem Dyrektorem

20 stycznia 2023 r. została przeprowadzona druga seria spotkań Szkolnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej.

W rozegranych meczach uzyskano następujące wyniki: klasa 5c po dwóch bramkach Jędrzeja Nowaka pokonała klasę 5d 2 - 0.

W kolejnym spotkaniu reprezentacja klasy 8b zwyciężyła klasę 8a 2 - 1. Bramki zdobyli: Jakub Niewola i Jakub Porczek oraz Błażej Płaskociński.

W następnym meczu klasa 6a pokonała klasę 6b 5 - 0. Bramki w tym spotkaniu zdobyli: trzy - Marcel Trybuł oraz dwie - Mikołaj Wójtowicz.

W ostatnim rozegranym spotkaniu pomiędzy klasą 8c a 8d padł bezbramkowy wynik.

W trakcie zawodów grupa dziewcząt z naszej szkoły zaprezentowała pokaz układu tanecznego.

Kolejna seria zostanie rozegrana 27 stycznia.

8d

8c

5c

5d