Dzieci, serce na dłoni

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom tegorocznej
XIII edycji akcji Uczeń-uczniowi za wielkie i otwarte na potrzeby innych serca, wrażliwość i chęć niesienia pomocy.

Dzięki Wam zebraliśmy 72 pędzle, 35 zestawów farb, 31 bloków rysunkowych białych, 17 bloków kolorowych, 16 długopisów,
24 ołówki, 19 zeszytów, 11 książek, 61 książeczek do kolorowania, 76 flamastrów, 812 kredek, 14 zestawów plasteliny oraz kleje, strugaczki, notesy i inne materiały piśmiennicze.

Wszystkie zebrane przedmioty zostały przekazane na potrzeby dzieci przebywających na oddziale dziecięcym szpitala w Radomiu.
Personel pediatrii dziecięcej, za naszym pośrednictwem, również gorąco dziękuje wszystkim uczniom i ich rodzinom za dobroć i wynikającą z niej corocznie okazywaną pomoc.
Motto naszej akcji okazało się Wam bliskie:
Człowiek jest wielki nie przez to co posiada,
lecz przez to kim jest,
nie przez to co ma,
lecz przez to czym dzieli się z innymi.

Dziękujemy raz jeszcze i już zapraszamy do udziału w akcji ponownie, we wrześniu 2023 roku :-)
Dobro które Ty dajesz, zawsze wraca do Ciebie podwójnie!

Szkolne koordynatorki akcji
Agata Kwiecień - Żyła