Listy do św. Mikołaja

Dzieci listy piszą, a Mikołaj czyta...

W tym roku nasi uczniowie ułatwili Mikołajowi pracę, gdyż napisali listy w języku angielskim:-)
Zostały one przez nas sprawdzone i przesłane dalej do właściwego adresata, kierunek- Biegun Północny!
Spośród wielu prac, które umieściliście w naszej szkolnej skrzynce, wybrałyśmy trzy, które naszym zdaniem najlepiej spełniły podane wcześniej kryteria.
I tak 6 grudnia Lena Konkel z Va, Karol Rozwadowski z VIc i Zuzanna Kilianek z VIIa otrzymali od św. Mikołaja certyfikaty i drobne upominki.
Uwierzcie, że wybór nie był łatwy, ponieważ zaprezentowane w Waszych listach umiejętności językowe, kreatywność i zdolności plastyczne zrobiły na nas ogromnie pozytywne wrażenie.
Mocno trzymamy kciuki, żeby św. Mikołaj po otrzymaniu korespondencji, byl tego samego zdania i oczywiście, żeby spełnił Wasze prezentowe marzenia.
Wszystkim serdecznie gratulujemy wspaniałych zdolności i jednocześnie dziękujemy, że swoją twórczością wprowadziliście nas w magiczny czas zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Merry Christmas!

Aneta Szczęsna & Agnieszka Gajewska

Listy do św. Mikołaja

Cztery osoby  w czapkach św. Mikołaja, trzy z dyplomami