Uczniowie w strojach sportowych

29 listopada 2022 roku uczniowie klasy 3a naszej szkoły pod opieką pani Anny Sobstyl wzięli udział w turnieju Andrzejki na sportowo, którego gospodarzem było V LO w Radomiu

im. R. Traugutta, a współorganizatorami: Centrum Aktywności Lokalnej dla dzielnicy Śródmieście oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu.
W zawodach wzięły udział 10-osobowe drużyny z trzech radomskich szkół: PSP nr 7, 28 i 33.

Najpierw na hali sportowej odbył się turniej gier i zabaw ruchowych.

Dzieci pokonywały tory przeszkód: biegi po prostej przodem i tyłem, biegi slalomem, przenoszenie piłek na łyżce, podrzucanie baloników.

Wszystkie dzieci rywalizowały z wielkim zaangażowaniem, zachęcane do wysiłku dopingiem kolegów i koleżanek zebranych na sali.

Uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce.

Zawody dzieci były przeplatane występami wokalnymi i tanecznymi starszych kolegów i koleżanek.

Po wysiłku fizycznym dla uczestników przygotowano słodki poczęstunek i zabawy andrzejkowe.

Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i piękne nagrody.

Uczniowie w strojach sportowych