Uczniowie siedzą, a nad nimi wiszą koszulki sportowe czerwone

7 października klasy 3b i 3c uczestniczyły w wycieczce do Warszawy.

Ciekawe były wystawy stałe, gdzie uczniowie mogli osobiście doświadczać różnych zjawisk. Obejrzenie pokazu w Teatrze Wysokich Napięć (z udziałem prądu) i teatrze Robotyki było również interesujące. Nowym doświadczeniem okazały się zajęcia w Planetarium, gdzie pod kopułą nieba nocą uczniowie wysłuchali opowieści o ciałach niebieskich i obejrzeli film ?Ziemia, Słońce, Księżyc?.

Niezwykłym wydarzeniem było też zwiedzanie Stadionu Narodowego (pobyt na płycie boiska, trybunach, szatni, gabinecie odnowy biologicznej, wysłuchanie ciekawostek
z ?życia stadionu? i odwiedzenie alei piłkarskich sław z odciśniętymi ich stopami
i dłoniami). Nie tylko chłopcy, ale też dziewczynki były zafascynowane koszulkami ich sportowych idoli, na których tle chętnie robili sobie zdjęcia. Uczniowie podziwiali też stadion z najwyższego miejsca, czyli tarasu widokowego. Ten stadion jest naprawdę ogromny!
To był wspaniały, pełen wrażeń i radości dzień:)