Napis-Wszystko zaczęło się w klasach I-III

Tak brzmiało motto przewodnie występu artystycznego uczniów klas III na zakończenie nauki w I etapie edukacji.

Trzecioklasiści przygotowali piękną akademię.

Było dużo wzruszających wierszy, piosenek i słów podziękowań, które kierowali do zaproszonych gości: Pana Dyrektora Andrzeja Tomczyka, Pań Wicedyrektorek: Lucyny Stępień i Edyty Sobieraj, Rodziców, Wychowawczyń, Nauczycieli oraz do koleżanek i kolegów z klas 1 i 2.

Uczniowie z wdzięcznością wspominali pierwsze lata swojej edukacji, myślami wracali do miejsc, gdzie dane im było poznać smak szkolnej przygody. Publiczność mogła przekonać się, że Trzecioklasiści doceniają wartość nauki, odkrywają i pielęgnują swoje talenty, że bardzo ważna jest dla nich Ojczyzna, przyjaźń, rodzina i szkoła.

Wszystkim uczniom życzymy miłych i bezpiecznych wakacji.

Mężczyzna w sali gimnastycznej