Osoby na widowni

7 czerwca uczniowie klasy 8a wysłuchali ostatniego w tym roku, ale i ostatniego w ciągu nauki w szkole podstawowej koncertu muzyki poważnej.

W koncertach uczestniczyli od klasy czwartej.

Na zakończenie sezonu wysłuchali m.in.: F. Mendelssohna–Oktet smyczkowy Es-dur op.20 oraz Ludwiga van Beethovena – Koncert fortepianowy G-dur nr 4.

Organizatorzy koncertów edukacyjnych podziękowali dyrektorom szkół, szkolnym koordynatorom za udział w tegorocznym sezonie artystycznym, za zaangażowanie i wkład w rozwój umuzykalniania dzieci i młodzieży.

Z naszej szkoły bywalcami koncertów edukacyjnych w Sali Koncertowej Urzędu Miejskiego są pod opieką swoich pań wychowawczyń uczniowie klas: 0a, 1a, 1c, 2a,  2b, 2c.

Gratulujemy umiejętności zachowania w miejscach kultury wysokiej oraz miłości do sztuki.

Osoby na widowni