13.10.2015 r. w sali gimnastycznej odbyła się akademia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej.

Uroczystość rozpoczęła się od przeczytania przez przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w formie listu życzeń dla  nauczycieli. Mikołaj Ptaszyński z klasy 5d wyrecytował zaś wiersz dla pedagogów, który sam ułożył. Życzenia dla wszystkich pracowników szkoły zilustrowane były piosenkami w wykonaniu szkolnego chóru i recytacją wierszy. Każdy również otrzymał jako upominek przepiękną laurkę wykonaną przez uczniów.
W tym dniu nasza szkoła oficjalnie została uhonorowana certyfikatem „Szkoły z Plusem”.

Stało się to okazją, aby sami uczniowie wypowiedzieli się dlaczego nasza szkoła zasługuje na ten tytuł.
Jak co roku miłą chwilą było wręczenie Nagród Dyrektora dla pracowników za ich osiągnięcia, pracę i zaangażowanie. Dwoje nauczycieli zostało uhonorowanych nagrodą Prezydenta Miasta Radomia i medalem KEN.
W takiej chwili nie zapomnieliśmy o tych, których nie ma już wśród nas i minutą ciszy uczciliśmy pamięć niedawno zmarłej nauczycielki p. Danuty Fryszkowskiej.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu, ul. Kolberga 5, 26-600 Radom

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ; tel: 48 363 75 73 ; tel./fax: 48 363 73 62