Trzy dziewczynki, nad nimi napis Idolek 18 oraz wizerunek mikrofonu

Dnia 26.10.2023r. w Pionkach odbył się Powiatowy Konkurs Wokalny "Idolek 18".

Trzy uczennice naszej szkoły: Kornelia Urbańska (6b), Laura Miłosz (6a) oraz Aleksandra Woźniak (8a), pod okiem Pani Justyny Samuś zaprezentowały przygotowane na wysokim poziomie utwory.

Poziom wokalny wszystkich uczestników był bardzo wysoki, a ich liczba sięgała blisko 70 osób.

Serdeczne gratulacje dla Aleksandry, która dzieląc się swoją interpretacją piosenki Natalii Kukulskiej - "Dłoń" poruszyła serca dorosłych (w tym jury) jak i pozostałych młodych artystów.

Została nagrodzona II nagrodą w swojej kategorii, która liczyła 27 dzieci.

Kornelia i Laura, dzięki swoim występom zyskały nowe doświadczenie sceniczne, cenne wskazówki wokalne oraz motywację do dalszej pracy nad głosem.

Brawo!

Cztery postacie: kobieta i trzy dziewczynki, nad nimi napis Idolek 18 oraz wizerunek mikrofonu