Baner a na nim napis Radomskie Dni Godności

Dni Godności to bardzo ważne dni.

To święto integracji z osobami niepełnosprawnymi.

Jak co roku nie mogło nas zabraknąć tego dnia.
10 czerwca 2022 r. jako Wolontariusze PSP 33 włączyliśmy się we wspólne świętowanie.

Razem z opiekunkami SKW: p. Urszulą Banatowską i p. Elżbietą Skierską-Markowicz uczestniczyliśmy we Mszy Świętej o godz.10:30 odprawianej w intencji osób niepełnosprawnych w radomskiej katedrze celebrowaną przez J.E Ks. Biskupa Marka Solarczyka.

Ksiądz Biskup Marek Solarczyk w czerwonym ornacie stojący przy ambonie w Katedrze

Po wspólnej modlitwie przeszliśmy w barwnym korowodzie integracyjnym przez Park Kościuszki, a następnie ulicę Żeromskiego na Miasto Kazimierzowskie.

Uczniowie w niebieskich koszulkach stojący przed Katedrą

Uczniowie w parku

Na Rynku wiceprezydent Jerzy Zawodnik przekazał klucze do bram miasta Radomia osobom niepełnosprawnym.
W tym roku symboliczny klucz otrzymało Stowarzyszenie Budujemy Przystań.

Niepełnosprawne osoby na wózkach na scenie, prezydent wręcza im klucz

Uczniowie w niebieskich koszulkach siedzący na trawie

Po wspólnej zabawie chwila relaksu

CIESZYMY SIĘ, ŻE MOGLIŚMY W TYM DNIU BYĆ RAZEM Z WAMI

I DO ZOBACZENIA ZA ROK.

Uczniowie w niebieskich koszulkach stojący przed banerem z napisem Radomskie Dni Godności

Wolontariusze z PSP nr 33

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii - kliknij tu.