Po raz siódmy społeczność naszej szkoły przygotowała dary w ramach akcji Szlachetna Paczka.

W piątek 11 grudnia po zajęciach szkolnych rozpoczęliśmy pakowanie prezentów.

W sobotę 12 grudnia dary zostały przewiezione do magazynu i przekazane wolontariuszce, która była odpowiedzialna za dostarczenie „Szlachetnej Paczki” rodzinie.

Pomimo nauki zdalnej udało się zebrać bardzo dużo produktów: żywności, środków czystości, ciepłych skarpetek, ręczników. Z zebranych środków finansowych zakupiliśmy, mi.in. buty, kurtkę, żelazko. Spełniliśmy wszystkie potrzeby pana Marka, dla którego organizowaliśmy w tym roku pomoc. 

Z relacji wolontariuszki wiemy, że pan Marek był bardzo wzruszony, kiedy rozpakowywał przygotowaną przez nas paczkę. Drżał mu głos i trzęsły mu się ręce. Prosił o przekazanie wszystkim Darczyńcom kilku słów:

,,Chciałbym z całego serca podziękować. Nie spodziewałem się, że otrzymam tak dużą pomoc.

Życzę wszystkim zdrowych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. 

Niech Pan Bóg wam błogosławi.” 

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY DYREKCJI, WSZYSTKIM NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM, SPONSOROM, KTÓRZY HOJNIE FINANSOWO WSPARLI PRZYGOTOWANIE PACZKI ORAZ UCZNIOM NASZEJ SZKOŁY I ICH RODZICOM, KTÓRYCH DAR SERCA POMOŻE PRZEŻYĆ RADOŚNIE ZBLIŻAJĄCE SIĘ ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA OBDAROWANEJ RODZINIE. 

Urszula Banatowska – koordynator akcji Szlachetna Paczka

Wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz opiekunki SKW:

Elżbieta Skierska-Markowicz, Ewa Majcher

Zdjęcia w galerii