21 maja 2018 r. o godz. 18.00 w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu odbyła się Gala 19 edycji Samorządowego Konkursu Ośmiu Wspaniałych.
Wolontariuszy i ich opiekunów oraz wszystkich przybyłych gości powitali: ksiądz Andrzej Tuszyński – prezes Stowarzyszenia Centrum Młodzieży Arka oraz pani wiceprezes Ewa Kamińska.

W tym roku o miano „Wspaniałego” w kategorii „ósemeczka” ubiegało się osiemnastu kandydatów indywidualnych oraz jedna grupa.
Tytuł „Wspaniałego” przyznano w dwóch kategoriach – szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
„Wspaniałą” w kategorii w kategorii „Mała Ósemka” została uczennica kl. V b - wolontariuszka z naszej szkoły –Izabela Dobosz.
Wśród nominowanych do tytułu „Wspaniałego 2018” w kategorii „Duża Ósemka” byli uczniowie z klasy 7 c:
Julia Łukomska i Mikołaj Zawadzki - wspaniali wolontariusze naszej szkoły.
Gratulujemy wszystkim Wolontariuszom i życzymy trwania w czynieniu dobra.

Konkurs pod patronatem Prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego, Biskupa Radomskiego Henryka Tomasika oraz Biskupa Piotra Turzyńskiego.
Uroczystą Galę zakończył koncert Big Bandu Mundana pod dyrekcją Zbigniewa Bidzińskiego.