Uczniowie klasy 4d kolejny raz twórczo włączyli się w akcję charytatywną. Pod kierunkiem p. Moniki Jemiołek (mamy uczennicy) przygotowali baranki wielkanocne, które były sprzedawane na wiosennym kiermaszu ?Wielkanocne jajeczko z babeczką? ? organizowanym przez Stowarzyszenie  ?Filcaki wspierają dzieciaki ?.
Dochód przeznaczony był dla Jakuba, chorującego na glejaka mózgu.
P. Monika Jemiołek prowadziła również bożonarodzeniowe warsztaty plastyczne, na których uczniowie klasy 4d wykonywali choinki, a klasy 7a ? buty św. Mikołaja.
Pieniądze uzyskane na szkolnym kiermaszu bożonarodzeniowym w parafii Matki Bożej Królowej Świata i w naszej szkole zostały przeznaczone na pomoc uczniom znajdującym się w trudnej sytuacji rodzinnej i materialnej.
Inicjatorem tych interesujących warsztatów była wychowawczyni klasy 4d? p. Iwona Bednik-Szymańska, współorganizatorka w/w akcji charytatywnych.