Dziewczynka z dyplomem, z prawej strony prace plastyczne

I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastyczno-Rowerowym Zarażeni rowerem,  zainspirowani Malczewskim;

Organizatorem Konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 w Radomiu wraz z Partnerami: Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Radomiu i Komendą Wojewódzką Policji z siedzibą w Radomiu.
Komisja Konkursowa pod Honorowym Patronatem Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu w dniu 18.05. 2022r. nagrodziła i wyróżniła spośród 84 prac nadesłanych na konkurs, w trzech kategoriach wiekowych.
w kategorii klas VIII
I miejsce zajęła Martyna Szerszeń - uczennica klasy 8f
13.06.2022 r. w Muzeum im. Jacka Malczewskiego odbyło się wręczenie nagród.
Kopię pracy Martyny otrzymał dyrektor WORD p. Marcin Ciężkowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!
Iwona Bednik-Szymańska

Wystawę prac uczniów można oglądać w Muzeum im. Jacka Malczewskiego oraz na stronie portalu "Co za Dzień" - klikając tu.

Dziewczynka z dyplomem, z [rawej strony prace plastyczne konkursowe

Dziewczynka z nauczycielką

Dziewczynka w otoczeniu władz m. in. wiceprezydent Radomia pani Katarzyny Kalinowskiej

dyplom Martynki