Osoby w strojach sportowych na tle bramki

W dniu 1.02.2024 odbył się w naszej szkole turniej piłki nożnej, którego organizatorem była Akademia 33.

Uczeń w czarnej koszulce, w sali gimnastycznej, trzymający dwa puchary sportowe

Sobota i niedziela była bogata w wydarzenia sportowe
dla uczniów PSP 33.

Dorosły wręcza nagrodę zawodnikowi w stroju sportowym

Uczniowie PSP 33 z rocznika 2014 wzięli udział w turnieju Euro Pokolenie 2014 organizowanym przez Ministerstwo Sportu
i Turystyki.

Piłka i napis pod nią Akademia 33 oraz tarcza szkoły

Zawodnicy Akademii 33 urodzeni w roku 2016 mają za sobą pierwsze oficjalne mecze.

Dwaj chłopcy ubrani w czarne stroje sportowe

Za młodymi zawodnikami Akademii 33 pierwszy miesiąc uczestnictwa w rozgrywkach prowadzonych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

Uczniowie w sportowych strojach i ich trenerzy, zdjęcie zrobione na tle bramki, w sali gimnastycznej

Na zakończenie udanych bo sportowych ferii gościliśmy na wspólnym treningu zespoły Orlika Radom oraz Centrum Radom.

Chłopcy w sali gimnastycznej w strojach sportowych

Na piątkowym treningu młodzi piłkarze Akademii 33 z rocznika 2014 gościli rówieśników z klubu Jedlnia Dzieciom.

Uczniowie i trener w strojach sportowych

W sobotę 21 stycznia 2023 r. zawodnicy Akademii 33 z rocznika 2014 gościli swoich rówieśników z Broni Radom i Talencika Radom.

Chłopcy w strojach sportowych

Drużyna Akademii 33 złożona z uczniów klas drugich i trzecich

Dzieci w strojach sportowych

Zawodnicy roczników 2014 i 2015 uczestniczyli w Tradycyjnym Turnieju Młodzik Cup.

Uczniowie w strojach sportowych na tle bramki w sali gimnastycznej

W dniu 21.11.2022 r. gościliśmy w naszej sali gimnastycznej zespół piłki nożnej Akcja Jastrzębia.

Zawodnicy w strojach sportowych

Uczniowie naszej szkoły reprezentujący klub Akademia 33 zakończyli udział w rozgrywkach prowadzonych przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej.

p style="text-align: center;"Dzieci w strojach sportowych na tle bramki"

Akademia 33 rozpoczęła rozgrywki ligowe w rundzie wiosennej sezonu 2021/2022.

Uczniowie z drużyny Akademia 33

Pan Jarosław Czupryn - trener drużyny Akademia 33 zaprasza chłopców urodzonych w latach 2013, 2014, 2015, 2016.

Drużyna uczniów naszej szkoły na tle bramki

W dniu 22.01.2022 roku AKADEMIA 33 była gospodarzem turnieju piłkarskiego dla zawodników urodzonych w roku 2013.

Trzej zawodnicy i sędzia podczas meczu

W dniu 16.01.2022 roku w naszej sali sportowej gościliśmy zespoły Centrum Radom i Jedlnia Dzieciom.

W dniu 11 grudnia 2021 r. w naszej szkole odbył się Halowy Turniej Piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły 33 w roczniku 2013.

Członkowie drużyny Akademii 33

Ubiegły tydzień dla młodych zawodników Akademii 33 upłynął na intensywnej pracy.

Puchary. Napis Młodzik CUP

Uczniowie urodzeni w roku 2014 oraz ich młodsi koledzy uczestniczyli w turnieju piłki nożnej Młodzik CUP.

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli II miejsce w Finale XVIII Radomskiej Olimpiady Młodzieży w Unihokeju Chłopców - kategoria Młodzież.

Pan Dyrektor i Panie Wicedyrektorki

W ostatnich tygodniach pasjonowaliśmy się zmaganiami sportowców podczas zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Nieczęsto zdarza się, aby tak renomowany klub rozgrywał swój mecz w szkolnej hali sportowej.