Pan Dyrektor i Panie Wicedyrektorki

W ostatnich tygodniach pasjonowaliśmy się zmaganiami sportowców podczas zimowych Igrzysk Olimpijskich.

Mimo, że Polacy nie odegrali tam kluczowej roli przeżywaliśmy wiele wzruszeń.

Chcielibyśmy propagować idee Olimpizmu i rywalizacji fair play.

Postanowiliśmy rozpocząć tę pracę od najmłodszych.

W naszej szkole odbyła się Olimpiada Przedszkolaka zorganizowana pod patronatem Dyrektora PSP nr 33 w Radomiu Pana Andrzeja Tomczyka.

Dzieci, które odwiedziły naszą szkołę (pięć grup), startowały

w 5 konkurencjach sportowych.

Emocje były ogromne, zabawa wyśmienita.

Przedszkolaki z PP nr 3, PP nr 17 oraz oddziału przedszkolnego PSP nr 33 rywalizowały z ogromnym zaangażowaniem i dostarczyły widzom wielu pozytywnych emocji.

Poczuliśmy atmosferę sportowego święta.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali nasi nauczyciele: Barbara Zapała ? Gogacz, Małgorzata Łukasiak oraz Wojciech Peryt.

Być może kiedyś będziemy mogli podziwiać któregoś z uczestników podczas prawdziwych igrzysk, kto wie??

Wszystkie grupy przedszkolne otrzymały na pamiątkę olbrzymie pluszowe misie i dyplomy, a każde dziecko pamiątkowy medal.

Po zakończeniu Olimpiady dzieci pozowały do pamiątkowych zdjęć (galeria dostępna pod linkiem - kliknij tu).

Grupa uczniów, która wygrała olimpiadę, wraz z wychowawczynią