Dzieci podczas występu

W dniu 22 marca 2024 r. w naszej szkole odbyło się pasowanie uczniów klas pierwszych na czytelników biblioteki szkolnej.

Uroczystość rozpoczął występ starszych uczniów, który miał na celu zachęcić dzieci do czytania książek i do szanowania ich.

Pierwszoklasiści odpowiedzieli pięknie na wszystkie pytania związane z tą tematyką i złożyli przyrzeczenie, że będą przyjaciółmi książek i będą je czytać.
Pasowania na czytelnika dokonali: Dyrektor Szkoły Pan Andrzej Tomczyk
i Wicedyrektor pani Lucyna Stępień.
Na pamiątkę tego wydarzenia uczniowie otrzymali klasowe dyplomy i słodycze.
Scenariusz przygotowała p. Elżbieta Rzeczkowska.
Oprawę muzyczną - panie: Ewa Żaczek i Justyna Samuś.
Dekoracje - p. Iwona Bednik-Szymańska.
Dziękuję im za wkład pracy. Wyrazy wdzięczności kieruję też do pani Alicji Rutkowskiej, panów: Krzysztofa Kubika, Wojciecha Peryta oraz Uczniów ze starszych klas za pomoc w organizacji przestawienia.
Serdeczne podziękowania dla Uczniów, którzy zaangażowali się w występ dla młodszych koleżanek i kolegów.

Elżbieta Rzeczkowska

Dzieci i kobieta i mężczyzna z dużymi ołówkami