Siatkarki w różowych strojach sportowych  w sali gimnastycznej, razem z trenerem

W sobotę 1 października 2022 r. w hali PSP 33 odbył się VII Ogólnopolski Memoriał im. Danuty Fryszkowskiej w piłce siatkowej dziewcząt.

Otwarcia Memoriału w roli gospodarza dokonał Dyrektor PSP 33 pan Andrzej Tomczyk oraz Poseł na Sejm pan Konrad Frysztak. Opiekę techniczną sprawowały wychowanki MUKS Trzynastki Radom - klubu, którego Prezesem i trenerem była pani Danuta Fryszkowska. Natomiast opiekę medyczną - pani Alicja Boczek.
Do rywalizacji w Memoriale przystąpiło pięć zespołów młodziczek, które rozgrywały swoje mecze na dwóch boiskach w systemie: każdy z każdym.
Zwycięzcą turnieju okazał się zespół RAS6 Szydłowiec, wyprzedzając zespół KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Nasze siatkarki sklasyfikowane zostały na miejscu trzecim wyprzedzając zespoły: Gala Skarżysko-Kamienna i UKS BETA Pionki.
Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Rady Rodziców przy PSP 33 za ufundowane nagrody oraz do Rodziców za pyszne ciasta.
Już dziś zapraszamy na kolejny VIII Memoriał, który odbędzie się tradycyjnie w ostatni weekend września 2023 r. Dziewczęta z drużyny siatkarskiej z naszej szkoły razem z trenerem panem Krzysztofem Kubikiem na tle baneru z wizerunkiem pani Danuty Fryszkowskiej Dziewczęta z drużyny siatkarskiej z naszej szkoły razem z trenerem panem Krzysztofem Kubikiem na tle baneru z wizerunkiem pani Danuty Fryszkowskiej