Ziemniaki z mięsek i surówką na talerzyku

W związku z rekomendacją Wydziału Edukacji o obrocie bezgotówkowym w szkołach i placówkach oświatowych
w załączeniu przekazujemy Państwu wniosek o zwrot nadpłat/odliczeń za posiłki szkolne.

Dwoje dzieci, dziewczynka i chłopiec zwróceni do siebie plecami

Przekazujemy zaproszenie na kolejne spotkanie z afazją pt: Spotkajmy się z afazją w Radomiu, które odbędzie się w Kamienicy Deskurów 21 października 2023 r. o godz. 11.00 w Centrum Organizacji Pozarządowych.

Uśmiechnięta twarz dziecka

Kwota ubezpieczenia na ten rok szkolny 2023/2023 wynosi 50 zł. Rada Rodziców wybrała InterRisk.

Oferta ubezpieczenia uczniów

Uczeń na rowerze przy znaku drogowym mobilnego miasteczka

Nasza szkoła w ramach projektu "Bezpieczny pieszy w Radomiu" otrzymała mobilne miasteczko rowerowe.

Dwoje dzieci, jedno czyta książkę

Rada Rodziców przy PSP Nr 33 w Radomiu

ul. Kolberga 5

26-600 Radom

numer konta: 51 1240 3259 1111 0000 2989 3298

#Baw się dobrze. Nie spiecz sie na raka. Napis na tle ciemniejszegio nieregularnego kształtu przypominającego wyglądem znamię czerniaka, z lewej strony postać ludzka.

W ramach ogólnopolskiego programu profilaktyki czerniaka w roku

Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie stanowiące jedną z możliwości odpowiedzi na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychicznym.

Uprzejmie informujemy, że dziś została uruchomiona całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.