Reprezentanci naszej szkoły z dyplomami

W dniu 18 marca w MOK Amfiteatr w Radomiu członkowie Szkolnego Koła Teatralnego 33 bliżej sceny:

Laura Miłosz z klasy 4a, Krzysztof Kozieł z klasy 4a oraz Aleksandra Woźniak z klasy 6a zaprezentowali się w XXXIX Małym Konkursie Recytatorskim.

Jury jednogłośnie przyznało, że przesłuchanie było jednym z najlepszych, które odbyło się do tej pory:

Wysoki poziom pokazał nam, że niemalże wszyscy występujący na scenie mogliby otrzymać dodatkowe wyróżnienie!

Konkurs jest jednak nieubłagany i ma swoje zasady.

Po wysłuchaniu 33 recytatorów jury zakwalifikowało do Koncertu Laureatów dwoje uczniów z PSP 33: Laurę i Krzysia.

Laureaci otrzymali nagrody książkowe, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Po długim czasie izolacji spotkanie na scenie było dla występujących, jak i opiekunów oraz organizatorów dużym przeżyciem emocjonalnym, ale i potrzebnym doświadczeniem.

Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

op. Edyta Okomska

Reprezentanci naszej szkoły z dyplomami