Laleczka uszyta na kiermasz na tle znaku Klubu Szkół UNICEF
Dnia 10 i 11 marca Klub Szkół UNICEF zorganizował kiermasz charytatywny w czasie którego można było zakupić szmaciane laleczki szyte przez uczniów naszej szkoły w ramach akcji Wszystkie Kolory Świata. Można było również kupić słodkie przekąski w postaci ciast, ciasteczek, muffinek, galaretek i racuchów.

Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów i pracowników szkoły.

W czasie tego dwudniowego wydarzenia udało nam się zebrać 1450 zł!

Cały dochód ze sprzedaży został przeznaczony na zakup szczepionek przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego takich jak polio, odra, gruźlica, tężec, krztusiec, a także na pomoc dzieciom, które ucierpiały w wyniku wojny w Ukrainie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w kiermasz, pani Iwonie Bednik-Szymańskiej - za pomoc w szyciu laleczek oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu słodkich przekąsek.

Laleczki wykonane przez uczniów