16 czerwca 2021 r. 25 wolontariuszy z naszej szkoły, w piękne, słoneczne popołudnie w siedzibie Stowarzyszenia Centrum Młodzieży "Arka" na Starym Mieście uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym z grillem.

Liderka SKW – Wiktoria Figarska w imieniu wolontariuszy podziękowała opiekunkom: p. Elżbiecie Skierskiej- Markowicz i p. Ewie Majcher za troskę i opiekę w podejmowaniu działań na rzecz potrzebujących. Skierowała również słowa do młodszych koleżanek i kolegów zachęcając ich do aktywnej pracy w Klubie Wolontariatu.

W dalszej części spotkania spożywaliśmy z apetytem pyszne grillowe dania, śpiewaliśmy, tańczyliśmy , graliśmy w piłkę, skakaliśmy na trampolinie i wspominaliśmy wspólne działania, mając nadzieję, że przed nami jeszcze wiele akcji charytatywnych. Wolontariuszom z ósmej klasy życzyliśmy zapału do dalszej pracy w nowych środowiskach szkolnych.

Dziękujemy p. Eli, p. Anecie - mamie jednego z naszych wolontariuszy, p. Marcinowi oraz p. Mikołajowi z Arki za zorganizowanie spotkania – wolontariusze PSP nr 33

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć