Kandydaci podczas debaty

W piątek 25 września 2020 r. odbyła się debata kandydatów na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego.

W obecnym roku szkolnym 2020/2021 o to stanowisko zabiega pięć uczennic:

Wiktoria Kucharska z kl. 8a,

Patrycja Krawczyk z kl. 8d,

Michalina Kuna,

Oliwia Latała z kl. 7a

oraz Oliwia Grodzka z kl. 7b.

Kandydatki zaprezentowały swoje programy wyborcze oraz odpowiadały na pytania przedstawicieli klas.

Na koniec tego spotkania przeprowadzony został sondaż wyborczy, którego wynik przedstawia się następująco: Wiktoria Kucharska uzyskała - 21 głosów, Michalina Kuna - 6, Patrycja Krawczyk - 5, Oliwia Latała ? 2.

Ostatnie miejsce w wyniku głosowania uzyskała Oliwia Grodzka.

Debata zakończyła czas kampanii wyborczej. Od 26- 29 września trwa cisza wyborcza, a wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego odbędą się 30 września 2020.

Działania związane z wyborami na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego wpisują się w realizację innowacji ?PSP bliżej prawa?.

Kandydaci i uczestnicy debaty