ZABAWA TRWA, GDY MUZYKA GRA

11 lutego w tłusty czwartek odbył się w naszej grupie długo oczekiwany przez dzieci ? bal karnawałowy. Od rana przychodziły przebrane w przepiękne stroje. Sala wypełniła się księżniczkami, wróżkami, czarodziejami, biedronkami, pszczółkami, piratami, rycerzami, super bohaterami, strażakami, żołnierzami i policjantami.

Przedszkolaki bawiły się przy rytmach znanych piosenek z repertuaru dziecięcego i klasycznego. Pojawiły się też konkurencje zręcznościowe dla dzieci i nauczycieli. Dekoracja jak i stroje uczestników luźno nawiązywały do tematyki piratów, którzy byli utrapieniem żeglarzy od zawsze.

Na koniec balu była możliwość zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć grupowych na tle dekoracji w postaci pirackiego brygu.

Zdjęcia w galerii