W tym dniu uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w akcji charytatywnej Różowa kokardka.

Kolor ten symbolizuje profilaktykę przeciwnowotworową. Inicjatorem akcji jest Stowarzyszenie Charytatywne im. Bożeny Stawińskiej Filcaki wspierają dzieciaki, której celem jest zbieranie środków na pomoc dla osób chorych na nowotwory.

W tym roku wspieramy ucznia klasy 5a Kacpra. Kolor różowy pojawił się w naszym stroju, a świadczą o tym przesłane od uczniów i nauczycieli zdjęcia.

Kacperku, życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia, czekamy na Ciebie i jesteśmy z Tobą.

Dziękujemy za pomoc i empatię Wszystkim, którzy w różny sposób wsparli nasze przedsięwzięcie, Samorządowi Uczniowskiemu oraz klasie 5a z wychowawczynią .
ŻYCZYMY DUŻO ZDROWIA.

Koordynatorzy: Iwona Bednik-Szymańska i Alicja Rutkowska