Napis-Nasza szkoła bierze udział w akcji Szkoły pełne talentów. Pomóż nam zbierać Talenciaki. Wejdź na www.lidl.pl/szkoly i sprawdź, jak wesprzeć naszą szkołę.

Nasza szkoła bierze udział w akcji "SZKOŁY pełne TALENTÓW"!!!

Pomóż nam zbierać talenciaki, które otrzymasz
po dokonaniu zakupów w Lidlu. Kupony można skanować osobiście przypisując kod QR naszej szkole lub wrzucając je do skrzynki, która znajduje się obok biblioteki.
Razem wygrajmy super nagrody dla szkoły!!! :)

Link gdzie można przekazać Talenciaka:

Akcja trwa do 13.11.2022 r.

6 osób, dziecko, ludzie stoją, tekst ?LIDL SZKOŁY pełne TALENTOW Publiczna Szkoła Podstawowa nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu ZBIERAMY TALENCIAKI NA NOWE WYPOSAŻENIE! Akcja trwa od 05.09 do 13.11.2022. Szczegóły na lidl.pl/szkoly?.

Napis-Nasza szkoła bierze udział w akcji Szkoły pełne talentów.
Pomóż nam zbierać Talenciaki. Wejdź na www.lidl.pl/szkoly i sprawdź, jak wesprzeć naszą szkołę. W prawym dolnym rogu kod kreskowy w kwadracie.

7 osób. Tekst Szkoły pełne talentów i znaczek Lidla. Zbieramy talenciaki dla naszej szkoły