Order Uśmiechu: słoneczko żółte z czerwonym uśmiechem i czarnymi oczkami, na niebieskim tle w kształcie koła z żółtą obwódką, na niebieskim tle

Z okazji Dnia Orderu Uśmiechu, który przypadał 21. września,
w świetlicy poświęcono temu jedynemu odznaczeniu na świecie cały tydzień.

Jest to order, który przyznawany jest przez dzieci osobom dorosłym, które czynią dla nich dobro. Po przyznaniu tego odznaczenia dorośli zostają Kawalerami Orderu Uśmiechu i są naszymi szkolnymi patronami. Przez cały tydzień świętowano, uczniowie poznali historię Orderu Uśmiechu, wykonano prace plastyczne oraz odbyła się nauka piosenki Order od dzieci, do której słowa napisał Marek Michalak, kanclerz Kapituły Orderu Uśmiechu i do niedawna Rzecznik Praw Dziecka.

Tablica z rysunkami Orderu Uśmiechu na środku napis: Order Uśmiechu, jedyne takie odznaczenie

Dzieci siedzące na dywanie w świetlicy

Na górze z lewej strony widać Sloneczko żółte z czerwonym uśmiechem na niebieskim tle, w żółtej obwódce, nad nim napis

Piosenka o Orderze Uśmiechu - kliknij tu.

Strona o Orderze Uśmiechu - kliknij tu.