Uczniowie podczas przedstawienia

W pierwszym dniu lata, 21 czerwca, na kilka dni przed rozpoczęciem wakacji Szkolne Koło Teatralne 33 bliżej sceny przygotowało niespodziankę dla koleżanek i kolegów z klas 0 - 3, przedstawienie pt. Baśniowy ambaras tuż przed wakacjami".

Wpisując się w akcje propagujące czytelnictwo członkowie 33 bliżej sceny zachęcali do czytania baśni.

Wielki Baj, reagując na dziwne sytuacje mające miejsce w świecie baśni, przywołał na pomoc Wróżkę Fantazję, która swymi czarami sprawiła, że wszyscy bohaterowie popularnych baśni powrócili na swoje miejsca, a znane historie odzyskały swój sens.
Młodzi odbiorcy zrozumieli, że czytanie baśni jest bardzo ważne, bo dzięki nim rozwijają swoją wyobraźnię.

Czytanie to dobry pomysł na wakacyjny czas.
Tytułowy ambaras nie dotyczył tylko baśniowych bohaterów, ale wprost członków Koła Teatralnego.

Otóż, znaczna ich grupa to ósmoklasiści, którzy tym spektaklem zakończyli swoją pięcioletnią przygodę na scenie w 33.

Z kłopotu wybawili ich młodsi koledzy, którzy zaimponowali wiedzę o teatrze,
a następnie śmiało dołączyli do finału spektaklu i zapewnili, że od września chętnie spróbują swoich sił na deskach 33 bliżej sceny.
Dziękujemy za wspaniałe przyjęcie i życzymy ciekawych wakacji

szkolni aktorzy 33 bliżej sceny wraz z opiekunką koła p. Edytą Okomską

Uczniowie podczas występowania w przedstawieniu