Uczennice i uczniowie w odświętnych strojach

W piątek 27 maja 2022 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość
z okazji Dnia Matki.

Dzieci z grupy przedszkolnej przygotowały dla swoich kochanych Mam program artystyczny.

Przedszkolaki recytowały wiersze, śpiewały piosenki.

Nie zabrakło również gry na instrumentach i pokazów tanecznych.

Mali aktorzy przedstawili scenki pt. "Nad stawem", "Cała łąka dla mamy", "Dwie mamy".

Dziewczynki zatańczyły taniec do piosenki pt.: "Rusałka", zaś cała grupa wykonała poleczkę.

Dzieci w wyjątkowy sposób wyrażały swoją wdzięczność, szacunek, a nade wszystko okazywały miłość do swoich Mam.

Po wspaniałych występach Mamy otrzymały własnoręcznie wykonane upominki - kwitnące tulipany.

Na koniec uroczystości Pani Wicedyrektor Lucyna Stępień złożyła wszystkim Mamom serdeczne życzenia.

Atmosfera uroczystości była wspaniała.

Dzieci poprzez wiersz, piosenkę, taniec wyraziły kochanym Mamom swoje uczucia oraz podziękowały za trud włożony w ich wychowanie.

Nad całością uroczystości czuwały nauczycielki: p. Iwona Plewińska i p. Ewa Żaczek.

Dzieci ubrane w odświętne stroje grające na instrumentach