Pluszowy Miś - ulubieniec dzieci, powiernik wielu sekretów obchodzi swoje święto co roku 25 listopada.

Z tej okazji dzieci z klasy 2b i 2c przygotowały dla swoich misiów laurki i życzenia.

Specjalnym podarunkiem dla Misia było piękne przeczytanie przez dzieci życzeń, wierszy, ciekawostek o Święcie Pluszowego Misia oraz fragmentów książek, które dzieci chciały polecić Misiowi oraz kolegom i koleżankom do czytania w jesienne oraz zimowe dni.

Dzień Pluszowego Misia w świetlicy

Z okazji Dnia Pluszowego Misia w świetlicy szkolnej odbyło się "Misiowe spotkanie przy miodku", w którym uczestniczyli wszyscy miłośnicy Pluszowego Misia z PSP nr 33. Tego dnia świętowaliśmy urodziny Pluszowego Misia.

Dzieci z oddziału "0"przyszły na spotkanie ze swoimi misiami. Z uczuciem o nich opowiadały, tuląc je w ramionach. Z zaciekawieniem wysłuchały historii powstania tej zabawki.

Z okazji urodzin dzieci przygotowały pod kierunkiem wychowawców świetlicy piękną laurkę, ułożyły życzenia, które do laurki wpisała pani wicedyrektor Lucyna Stępień.

Potem zaśpiewały jesienna piosenkę. I wtedy... w świetlicy pojawił się Pluszowy Miś!

Wyszedł ze swej gawry, zwabiony piosenka zaśpiewana przez dzieci.

Ileż było radości, pytań i rozmów z Gościem!

Okazało się, że Miś jeszcze nie zapadł w sen, a w czasie jesiennych wieczorów lubi sobie poczytać książki.

Jedną z nich przyniósł ze sobą i przeczytał dzieciom.

Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały fragmentu książki Janiny Porazińskiej "Pamiętnik Czarnego Noska".

Później dzieci zaśpiewały i zatańczyły dla Misia.

Spotkanie zakończyło się pysznym poczęstunkiem-Mis zaprosił wszystkich na małe co nieco.