Dnia 9 grudnia 2021 r. o godz. 18:00 razem z wolontariuszami regionu radomskiego świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.

Uroczystość odbyła się w Klubokawiarni ARKA.
Z powodu trwającej pandemii w Gali uczestniczyli przedstawiciele szkolnych klubów. Naszą szkolę reprezentowali wolontariusze: Agnieszka Gizińska, Ada Utkowska, Laura Wójcik oraz Albert Kapturski.

W czasie Gali poznaliśmy Wolontariusza Roku i Klub Roku!

Do tytułu Klubu Roku 2021 nominacje otrzymały Kluby ze szkół:

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Hansa Christiana Andersena w Radomiu

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 im. Władysława Syrokomli w Radomiu

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 20 im. Obrońców Pokoju w Radomiu

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 23 im. Stefana Żeromskiego w Radomiu

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 31 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Radomiu

Publicznej Szkoły Podstawowej nr. 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu

Publicznej Szkoły Podstawowej nr 34 w Radomiu

Publicznej Szkoły Podstawowej im. Władysława Jagiełły w Jedlni

Tegoroczna Gala Wolontariatu była dla nas wyjątkowa.

Tytuł Klubu Roku 2021 trafił do  wolontariuszy ze Szkolnego Klubu Młodzieżowego Wolontariatu działającego w Publicznej Szkole Podstawowej nr 33 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Radomiu!

GRATULUJEMY wszystkim Wolontariuszom oraz ich opiekunkom:

p. Elżbiecie Skierskiej -Markowicz - założycielce Klubu oraz p. Ewie Majcher i p. Urszuli Banatowskiej.

Serdeczne podziękowania dla ks. Krzysztofa Wiśniewskiego za pomoc w realizacji filmu.

Audycja na ten temat będzie w dniu 17 grudnia po godzinie 16.00 na antenie Radia Plus 90,7 FM.

Artykuł na stronie Radia Plus znajduje się tu.