Dnia 21.09.2021r. odbyła się wycieczka integracyjna klas 4 do Szkółki Leśnej Przejazd.

Szkółka jest położona w malowniczym zakątku Puszczy Kozienickiej. Uczniowie wraz z panem Leśnikiem spacerowali po nadleśnictwie kozienickim. Wsłuchując się w śpiew ptaków, podziwiali bogatą, różnorodną roślinność oraz zwierzęta leśne. Mogli dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat lasu i jego bogactw.
W drodze powrotnej udali się nad staw z bobrami, który zachwycał swoim widokiem. Następnie wszyscy mogli ogrzać się przy ognisku i upiec kiełbaski.

Po krótkim odpoczynku uczniowie wzięli udział w zawodach sportowych, różnych grach i zabawach.
Wycieczka była doskonałą okazją do integracji uczniowskiej. Wszystkim towarzyszyła dobra zabawa i świetne humory.