Dzieci uczęszczające do szkolnej świetlicy nie mogą narzekać na nudę.

Pracownicy bardzo dbają nie tylko o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, ale każdego dnia starają się zapewnić uczniom ciekawe zajęcia, podczas których dzieci nie tylko dobrze się bawią, ale także uczą.

Podczas jednych takich zajęć dzieci zostały zapoznane z historią Radomia, jego architekturą i symbolami. Następnie miały zaprojektować znaczek pocztowy swojego miasta. W ten sposób zrealizowano kolejne zadanie z Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego „ Z kulturą mi do twarzy”.

Uczniowie bardzo ochoczo i odpowiedzialnie podeszli do zadania. Każde z dzieci wykonało swój znaczek. Podczas prac stolikowych wykazały się wysoką kulturą osobistą oraz umiejętnością konstruktywnej dyskusji . Cierpliwie oczekiwały na kredki, nożyczki i starały się nie przerywać sobie nawzajem podczas cichej rozmowy. Efekty ich pracy można było zobaczyć na szkolnej wystawie. Następnie wszystkie znaczki zostały wysłane do Niepublicznego Przedszkola „Plastuś” w Inowrocławiu- koordynatora projektu.