Konsultacje będą się odbywać przez e-dziennik oraz pocztę office.

Imię i nazwisko nauczyciela

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Balicki Rafał

 

 

 

 15.00 - 16.00

 

 

Banatowska Urszula

 

16.00 - 17.00

 

 

 

 

Barańska Anna

 

15.15 – 16.15

 

 

 

 

Barszcz Anna

 

15.15 - 16.15

 

 

 

 

Bednik-Szymańska Iwona

 

15.30 - 16.30

 

 

 

Brandt Jolanta

 

 

 

14.15 - 15.15.

 

 

Chrząszcz Barbara

 

 

 

14.30 – 15.30

 

 

Czupryn Jarosław

 

 

 

 

15.00 – 16.00

 

Dembska-Kornaga Nicola

 

15.00 – 16.00

 

 

 

Fereniec Jarosław

 

 

 

16.00 - 17.00

 

16.00 - 17.00

Filipkiewicz Anna

 

12.30 – 13.30

 

 

 

 

Franus Anna

 

 

16.00 – 17.00

 

 

 

Gajewska Agnieszka

 

16.00 – 17.00

 

 

 

 

Gałczyńska-Wabik Lidia

14.00 – 15.00

 

 

 

 

Głogowska Justyna

 

 

 

 

 

12.40 – 13.40

Grela Mariusz

 

 

 

15.00 – 16.00

 

 

Hebdzyńska Dorota

 

 15.30 - 16.30

 

 

 

 

Jóźwik Iwona

 

 

 15.00 - 16.00

 

 

 

Karolik-Ruta Katarzyna

 

 

15.30 – 16.30

 

 

Kluczny Katarzyna

 

 

 

 

16.00 - 17.00

 

Kolmaga Grażyna

 

17.00 - 18.00

 

 

 

 

Kornacka Marzena

 

 

15.30 – 16.30

 

 

 

Kubik Krzysztof

 

 

10.00 – 11.00

 

 

 

Kutkowska Agnieszka

 

15.15 - 16.15

 

 

 

Kwiecień-Żyła Agata

14.30 – 15.30

 

 

 

 

 

Lichota Alicja

 

 

 

 

13.40 – 14.40

 

Łata-Alot Sylwia

 

14.30 – 15.30

 

 

 

 

Łukasiak Małgorzata

 

16.00 - 17.00

 

 

 

 

Majcher Ewa

 

 

17.00 - 18.00

 

 

 

Malec-Ćwiek Edyta

 

 

 

14.00 – 15.00

 

 

Malicka Magdalena

 

 

 

14.00 – 15.00

 

 

Markiewicz Lidia

 

 

14.30 – 15.30

 

 

 

Moczydłowska Małgorzata

 

14.15 - 15.15

 

 

 

Okomska Edyta

 

 

 

 

12.30 – 13.30

 

Olszewska Katarzyna

 

 

 

13.30 - 14.30

 

 

Pawlak Marzena

 

 

 16.30 - 17.30

 

 

 

Peryt Wojciech

 

13.35 – 14.35

 

 

 

 

Pierzchalska Renata

 

 

 

 

15.00 - 16.00

 

Prawda-Kwiędacz Wioletta

 

 

15.00 - 16.00

 

 

Pukas Alicja

 

 

 

15.30 – 16.30

 

 

Pyciarz Katarzyna

 

 

 

15.30 - 16.30

 

 

Skierska-Markowicz Elżbieta

 

 

 

16.00 - 17.00

 

Sobczyk Luiza

 

 

14.30 – 15.30

 

 

 

Sobieraj Edyta

 

14.00 – 15.00

 

 

 

 

Sobolewska Agnieszka

 

 

 

 11.30 - 12.30

 

Soból Dorota

 

 

16.15 - 17.15

 

 

 

Stankiewicz Aneta

 

 15.30 - 16.30

 

 

 

 

Ślusarczuk Ilona

 

 

 

15.30 – 16.30

 

 

Terkner Liliana

 

 

 

 

14.00 – 15.00

 

Uminska Marta

 

 

16.00 - 17.00

 

 

 

Walczak Artur

 

 

16.30 - 17.30

 

 

 

Wasilewska Marzena

 15.00 - 16.00

 

 

 

 

 

Wąsik Ewa

 

 

 

14.00 – 15.00

 

 

Zajączkowska Emilia

 

 

16.00 - 17.00

 

 

 

Zakrzewska Aneta

 

 

 

14.30 - 15.30

 

 

Zapała-Gogacz Barbara

 

16.00 - 17.00

 

 

 

Żaczek Ewa

 

 

 

 

 17.00 - 18.00