W dniu 23 października br. odbył się w VII LO finał mistrzostw Radomia w piłce nożnej chłopców a zarazem turniej o puchar Braci Czachorów w ramach XVII Radomskiej Olimpiady Młodzieży.

Nasi sportowcy nawiązali do najlepszych sportowych tradycji PSP nr 33 i sprawili sympatykom sportu szkolnego miłą niespodziankę.

W decydującym o triumfie finałowym pojedynku uczniowie naszej szkoły ulegli 1:2 PSP nr 3 zdobywając srebrne medale

(w pierwszym meczu finałowych zmagań zdecydowanie pokonali PSP nr 2 5:2).

Organizatorzy wybrali między innymi najlepszego bramkarza zawodów. Wyróżnienie to trafiło w ręce ucznia kl. VIIb Wiktora Kopyckiego.

Publiczną Szkołę Podstawową nr 33 reprezentowali następujący uczniowie: Aleksander Zawal, Adrian Kopycki, Alesandro Miranda, Ilian Gregorek, Szymon Kiljanek, Olaf Korycki, Sebastian Śwircz, Wiktor Kopycki, Jakub Głuch, Bartłomiej Złoch, Jan Zawisza.

Opiekun: Jarosław Fereniec.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w sporcie oraz w nauce.